Targi Meble Polska 2017

Już dziś – 14.03.2017 r. – startuje największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska D2.DESIGN!
Znajdą nas Państwo w pawilonie nr 5, stoisko nr 103.

Podczas targów Meble Polska zaprezentujemy nowości D2.DESIGN na rok 2017 oraz bestsellery, które mamy w stałej ofercie produktowej. Targi to również idealna okazja do spotkania i porozmawiania z naszymi konsultantami oraz bliższego zapoznania się z marką D2.DESIGN.

Spotkajmy się na targach Meble Polska 2017

14.-17.03.2017 r. Poznań

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż kilka tygodni temu uruchomiliśmy własny kanał w serwisie YouTube. Nosi on nazwę D2.DESIGN, a poruszana tam problematyka odnosi się oczywiście do produktów, które można znaleźć w naszej ofercie, jednak oprócz nich, filmy nawiązują również do wydarzeń z całego świata meblarstwa i dobrego designu. Jak wiadomo początki zawsze są trudne, ale wierzymy, że nasza pasja do pięknych designerskich mebli z którymi pracujemy od ponad dekady wygra z przeciwnościami okrutnego Internetu.  Dzięki genialnym partnerom z którymi mamy ogromną przyjemność współpracować, to na pewno będzie dużo łatwiejsze. Zatem zachęcamy do śledzenia naszych filmowych poczynań. Wystarcz kliknąć w tę uśmiechniętą buźkę, niech filmy dalej mówią same za siebie:

SUBSKRYBUJ! 🙂

Kochamy design i chcemy by był on w zasięgu naszych Klientów. Kierując się tą ideą stworzyliśmy dla naszych Partnerów Program Marketingowy D2.DESIGN.
Jego uczestnicy mogą skorzystać z unikatowej okazji otrzymania finansowego wsparcia w zakresie działań marketingowych.
Wystarczy zarejestrować się na b2b.d2design.pl i sfinalizować zamówienie, za które naliczane są punkty przeznaczone do późniejszego wykorzystania na organizację akcji promocyjnych produktów D2.DESIGN!
Aby otrzymać dofinansowanie wystarczy wysłać zgłoszenie akcji promocyjnej korzystając ze specjalnego formularza dostępnego w systemie B2B. Zgłoszona akcja musi uzyskać akceptację Działu Marketingu D2.DESIGN. Szczegółowe informacje na temat programu znajdą Państwo w Zasadach Programu Marketingowego D2.DESIGN, dostępnych w systemie B2B.

D2. DESIGN na Targach Meble Polska 2016

Kolejna Edycja Targów Meble Polska już za nami! Od 8 do 11 marca byliśmy w Poznaniu razem z naszymi nowościami, bestsellerami i Konsultantami, chętnie odpowiadając na wszystkie zadawane pytania. Cieszymy się, że licznie przybywali Państwo do naszego stoiska. Co roku tysiące kupców meblowych z całego świata przyjeżdża do Poznania, aby wziąć udział w największej prezentacji oferty branży meblowej. Mamy nadzieję, że udało nam się wzbudzić Państwa zainteresowanie naszymi produktami. Liczymy, że rozpoczęte rozmowy przerodzą się w dalszą współpracę! Do zobaczenia w przyszłym roku!

Cieszymy się mogąc poinformować, że z myślą o naszych dotychczasowych i przyszłych Partnerach stworzyliśmy wyjątkową stronę www.d2design.pl. Zmieniamy się dla Państwa, by nasza współpraca przebiegała szybko i bez przeszkód. Strona www.d2design.pl dostarczy Państwu pełną informację na temat naszych działań, a także pozwoli na łatwy i wygodny dostęp do designerskich produktów najwyższej jakości, w estetycznej i eleganckiej oprawie. W zakładce Współpraca znajdą Państwo pełną informację na temat warunków kooperacji z D2.DESIGN.

TOP