DLACZEGO D2.DESIGN?

D2.DESIGN proponuje jasne zasady współpracy opierające się na spójnej polityce cenowej i sprawnej obsłudze zamówień. Udostępniamy pełną informację na temat dostępności towarów w naszym magazynie oraz o planowanych dostawach w przypadku braku towaru.
Nasze produkty charakteryzuje nowoczesne wzornictwo, a także wysoka jakość materiałów. Oferta D2.DESIGN pochodzi od starannie wyselekcjonowanych dostawców.
Oferujemy szybką obsługę logistyczną (zatwierdzone zamówienie trafia do Klienta maksymalnie za dwa dni robocze).

DROPSHIPPING

Model współpracy dropshippingowej jest bardzo prosty – nie musisz trzymać towaru w swoim magazynie. Twój dostawca wysyła towar bezpośrednio do Twojego klienta, a Ty zarabiasz na różnicy pomiędzy ceną zakupu a ceną sprzedaży produktów dostawcy w Twoim sklepie.

DROPSHIPPING W D2.DESIGN W 3 KROKACH?

01
Rejestrujesz się na naszym portalu B2B po przesłaniu dokumentów rejestrowych firmy. Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny dokonujesz wyboru ekspozycji oraz otrzymujesz od nas katalogi do pracy z klientami. Jeśli prowadzisz sklep internetowy integrujesz naszą ofertę ze swoim sklepem poprzez plik XML (zalecane) lub ręcznie.
02
Klient składa zamówienie w Twoim sklepie, dokonuje płatności.Ty dokonujesz zamówienia towaru w D2.DESIGN za pośrednictwem portalu B2B, podając niezbędne dane do realizacji zamówienia (adres klienta, usługi dodatkowe).
03
D2.DESIGN wysyła towar do Klienta a fakturę do Ciebie z uwzględnionym rabatem hurtowym.Płacisz D2.DESIGN za fakturę, zarabiasz na różnicy pomiędzy ceną zakupu i sprzedaży.W przypadku reklamacji lub zwrotu D2.DESIGN zajmuje się powstałym problem.

Dołącz do sieci Partnerów D2.DESIGN już teraz!

TOP